Ajans Gazetesi Kayalar Su

ajansgazetesi

RÖPORTAJ- Ayla Çelik

HABER KAYNAĞI: http://www.ajansgazete.com/haber/695/kayalar-su-istanbul.html

İstanbul’da örneğine az rastlanan bir sektörde hizmet veren Kayalar Su firması, genel olarak tanker ile hazır su dağıtımı işlemi gerçekleştiriyor. Bu hizmet sayesinde birçok konunun üstesinden gelmek mümkün oluyor ve gelecek vaat eden bir sektör olarak karşımıza çıkıyor. Kayalar Su firmasıyla sizler için bir röportaj derledik.

Tankerle Su Dağıtımı Nasıl Bir Hizmet?

Firmamız, her türlü su isteğine karşın, belirli ve onaylı kaynaklardan elde etmiş olduğu suyu, zamanında bakımı gerçekleşmiş olan ve tüm temizlik kriterlerine uyan kamyonlar vasıtasıyla talep edilen noktalara taşıyor. Bu hizmet genel anlamda tanker su dağıtımı hizmeti olarak biliniyor. Genel olarak bakıldığı zaman birçok firma ya da büyük personel kitlesi çalıştıran işletmeler hizmetimizden fazlasıyla memnun kalıyor.

Tankerle Su Dağıtımı Neden Tercih Ediliyor?

İşletmeler genel anlamda hazır pet suları toptan alarak, personelinin ve kendilerinin içme suyu ihtiyacını karşılamak istiyor. Ancak bu durum çeşitli sorunlara yol açarken, bunun yanı sıra büyük bir maliyetle insanların karşısına çıkıyor. Bu maliyetin en aza indirilmesi adına ise toplu olarak tankerle su dağıtımı daha çok ilgi gören bir su temin şekli oluyor.

Tankerle Su Dağıtımı Hizmeti Ne Gibi Fayda Sağlıyor?

Zaman zaman birçok bölgenin ve birçok işletmenin su açısından sorunları doğabiliyor. Sular kesilebiliyor ve bunun yanı sıra su stokları tükenebiliyor. Bu gibi durumlara karşın hemen bu bölgelere veya işletmelere tankerlerimiz aracılığı ile hazır su takviyesi yapabilmemiz mümkün oluyor. Bu sayede su problemi veya ihtiyacı daha kısa bir sürede çözülüyor. Öte yandan su konusundaki maliyetin bu sistem sayesinde çok daha aşağı fiyatlara malolduğunu söylemek mümkün oluyor.

Tankerle Su Dağıtımı Hijyenik Midir?

Tankerle su dağıtımı konusunda en çok dikkat edilen noktalardan biri de hijyen konusu olarak karşımıza çıkıyor. Firmamız, tankerlerine oldukça büyük önem veriyor ve su taşınması konusunda her türlü gerekliliği sağlıyor. Bunun yanı sıra tankerle su taşıma işlemi tamamen Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak sizler sağlanıyor.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir