Bolu Haber

admin

bolu724-haber-logo_1_1

RÖPORTAJ-SİNAN ÇAKMAK

HABER KAYNAĞI: http://www.bolu724.net/gundem/tankerle-su-tasima-h8848.html

Bilindiği üzere yeni bir sektör olarak karşımıza çıkan tankerle su taşımacılığı aslında birçok sorunun çözümü gibi karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Eğer ilerleyen dönemlerde ülkemizde ve İstanbul’da bir su sorunu yaşanırsa, bu soruna karşın çözüm olarak tankerle su taşıma işlemi büyük bir önem taşıyabilir. Bu nedenle sizler için tankerle su taşımacılığın ne gibi bir sorun olduğuna dair bir araştırma yaptık.

Su Sorununa Tankerle Su Taşıma Nasıl Bir Çözüm Olabilir?

İstanbul’da neredeyse her dönem bir su sorunu olduğu konuşuluyor ve ilerleyen dönemlerde bu sorunun daha da artacağı söyleniyor. Bu nedenle İstanbul’un ilerleyen dönemlerde su gibi temel bir ihtiyaca zor ulaşacağı belirtiliyor. Bilindiği üzere ülkemiz su konusunda zengin bir coğrafya ve bu coğrafyadan alınan sular ile İstanbul tankerle su taşımacılığı sektörü, aslında bir çözüm olarak İstanbul’un su sorununda kullanılabilir. Diğer su kaynaklarından gerek içme sularını gerekse normal su taşıma işlemi İstanbul’a bu şekilde yapılabilir.

Tankerle Su Taşıma Ne Gibi Katkılar Sağlar?

Tankerle yardımıyla firmamız, tonlarca suyu ihtiyaç dahilinde işletmelere ya da kişilere ulaştırabilmektedir. Özellikle içme suyu konusunda tankerle su taşınarak, büyük bir ekonomik avantaj sağlanabilir. Bilindiği üzere birçok firma ya da işletme damacana olsun, pet su olsun ve bunlara benzer çözümlerle olsun su takviyesi almaktadır. Ancak bu durum zaman içerisinde büyük maliyetlere neden olmaktadır. Tonajla ve tankerle su taşıma işlemine bakılacak olursa, maliyet açısından daha uygun fiyatlara geldiğini görmek mümkün olacaktır.

İstanbul Dışında Tankerle Su Hizmeti Veriyor Musunuz?

Firmamız İstanbul’da genel anlamda birçok noktaya tonajla su taşıyan bir firmadır. Elbette İstanbul dışında da bu hizmete ihtiyaç duyan firmalar ya da işletmeler olmaktadır. Bu konuda ise tankerle içme suyu hizmeti verebilmemiz mümkündür. Bu durum için gerekli şartlar ve gerekli anlaşmalar yapılırsa, firmamız her türlü hizmeti vermeye hazırdır. Bu konu için elbette bir görüşme ve bir fikir alışverişi taraflar arasında olmalı, sonrasında ise işlem gerçekleşebilmektedir.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir