Gündem Van KayalarSu

logo

HABER KAYNAĞI: http://www.gundemvan.com/kayalar-su-dagitimi/15265/

Gelişen teknoloji ile birlikte ortaya yeni yeni sektörler çıkıyor. Bu sektörlerden biri ise tankerle su taşımacılığı diyebiliriz. Tankerle su taşıma işlemi gerçekleştiren Kayalar Su, bu konuda birçok işletmeye ve çeşitli kurumlara önemli derecede içme suyu takviyesi yapıyor. Bu konu ise yeni bir sektör olarak karşımıza çıkıyor. Bu konu hakkında sizler için ufak bir röportaj derledik.

Su Taşımacılığı Hizmetlerinize Ne Zaman Başladınız?

Firmamız, 1994  yılından bu yana Kayalar Su adıyla dağıtım yapmakta olan bir firmadır. 1994 yılından bu yana tüm gerekli belgeler ve onaylarla dağıtım yapmakta ve içme suyu ihtiyacı duyulan bölgelere tankerle ile dağıtım yapmaktayız.

Tankerle Su Dağıtımı Adına Çalışma Saatleriniz Nelerdir?

Tankerle su dağıtımı önemli bir hizmettir. Bu nedenle her an ve her yerde ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu ihtiyaçların karşılanması adına firmamız müşterilerimize 7 gün 24 saat dağıtım yapabilmektedir. Bu nedenle firmamızdan tanker ile içme suyu hizmeti alabilmeniz için gün ve saat gibi etkenlere takılmadan hizmet alabilirsiniz.

Bir Tanker Kaç Ton Su Dağıtımı Yapabilir?

Firmamıza ait birçok tanker bulunmaktadır ve bu tankerlerin hepsi geniş yapılı tankerlerdir. Bu nedenle müşterilerimize 17 tonluk, 18 tonluk ve 20 tonluk gibi şekillerde yardımcı olabilme ihtimalimiz vardır. Tabii ki bu tek tanker ve tek seferlik için geçerlidir. Günlük olarak bu rakamlar çok daha üst seviyelere çıkabilmektedir. Talep edilen su miktarına bağlı olarak bu rakamlar değişim gösterebilmektedir.

Tankerle Su Dağıtımı Dışında Hizmetleriniz Var Mı?

Firmamız geniş çaplı hizmet veren kurumsal bir firmadır. Birçok alanda çözümler yaratmakta ve her türlü su ihtiyacını karşılamakta diyebiliriz. Sadece İstanbul tankerle su dağıtımı hizmeti verdiğimizi söylemek yanlış olacaktır ve firmamız her zaman için daha kapsamlı hizmetler vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle de dizi ekiplerine tankerle su yardımında bulunuyoruz. Ancak bu su içme suyu değil de, gerekli olan sahneler için kullanılan yağmur suyu şeklinde olmaktadır ve bu da firmamızın diğer farklı bir hizmeti olmaktadır.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir