Hakkımızda

Home Hakkımızda

Sağlığınız için Kayalar Su…

Kayalar su 1994 yılında beri Tankerle içme suyu dağıtımı yapmaktadır. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı ve tam yetkili olan Kayalarsu, Bakanlığın, 29 Nisan 1999 Tarih ve B100TSH100000 sayılı Tebliğleri çerçevesinde, deneyimli ekip ve ekipmanı ile en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Kayalarsu, Sağlık Bakanlığı ve ilgili kurum ve kuruluşların izni ve ruhsatları ile kurulan doğal kaynak suyu tesislerinde, el değmeden, hijyenik ortamda tankerlere ve damacana şişelere dolum yapmaktadır. Tankerle içme suyu İşyeriniz, Fabrikanız Ya Da Yemekhanenizdeki Deponuzu Veya Havuzunuzu En Hızlı Şekilde, En Kaliteli Sularla, En Uygun Fiyata Dolduruyoruz.

Doğallığı bozulmadan sizlerin kullanımına sunduğumuz memba suyumuzu, yetkili kurum ve kuruluşlara düzenli olarak tahlil ettirmekteyiz. Laboratuar tahlil neticelerini müşterilerimizle sürekli olarak paylaşmayı da kendimize görev saymaktayız.

Tanker suyu verdiğimiz müşterilerimizin depo dezenfekteleri, kimya mühendislerimizin gözetim ve kontrolünde, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Deponuzun büyüklüğüne ve PC 19 lt.lik şişe suyu ve 180,200-250-300 cc’lik pet bardak suyu tüketiminize göre daha cazip fiyatlar sunmaktayız.

“Sizlerin Sağlığı Bizim Sağlığımızdır” sloganıyla hareket eden Kayalarsu, sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur ve mutluluk duyacaktır.

İşlerinizde başarılar dileriz.

Hamit SAĞIRKAYA

Kayalarsu Genel Müdürü