Sürekli Haberler KayalarSu

sureklihaber

RÖPORTAJ- Selin Dalsu

HABER KAYNAĞI:http://www.sureklihaber.com/gundem/istanbulda-celik-tanker-ile-su-tasima-h247715.html

 

Su Taşınan Çelik Tankerler Sağlıklı Mı?

Birçok insan bu sektörü ya da tankerle su taşıma olayını duyunca akla ilk olara ‘ne kadar hijyenik?’ sorusuna getiriyor. Bu konunun farkında olan firmamız, bu nedenle zaten çelik olan tankerlerle çalışıyor, bu tankerler dışarıdan herhangi bir şekilde etkilenmiyor ve bunun yanı sıra her zaman için hijyenik bir şekilde hizmete hazır bir şekilde tesislerimizde bekletiliyor. Öte yandan hizmetlerimiz her zaman için Sağlık Bakanlığı tarafından denetleniyor ve bakanlık tarafından onaylı bir şekilde gerçekleşiyor.

Çelik Tankerlerin Su Taşıma Kapasitesi Ne Kadar?

Çelik tankerler, geniş bir hacme ve kapasiteye sahip olan araçlardır. Firmalar ya da işletmeler firmamızdan tankerle içme suyu satın almak istediği zaman, küçük miktarlarda değil de tonaj gibi ölçü birimlerinde su satın alımı yapıyor. Bu nedenle çelik tankerlerimiz genel anlamda 16 ton, 18 ton ve 20 ton gibi kapasitelerde hizmet sağlıyor. Bu nedenle geniş hacimli olduğunu söylemek mümkün oluyor.

Tankerle İçme Suyu Taşıma Ne Gibi Yerlerden Talep Ediliyor?

Tankerle su taşıma işi konusunda geniş bir ağımızın olduğunu söylemek isteriz. Bu konuda birçok firma, fabrika, işletme, inşaat, şantiye ve bunlara benzer kalabalık insan gruplarının çalıştığı yerler firmamızdan yardım alıyor. Bunların dışında özel olarak su ihtiyacı olan farklı kişilerde oluyor. Öte yandan hizmetlerimiz film setleri içinde geçerli oluyor. Bilindiği üzere filmlerde gerçekleşen yağmur sahnelerinde mutlaka yüksek su sarfiyatı oluyor ve bu konuda firmamız tankerle su taşıma gibi bir hizmet sağlıyor. Bu nedenle bu konu hakkında firmamızdan yardım alınabiliyor.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir