Polietilen Su Depoları

Polietilen depo dedigimizde aklimiza yatay silindirik depolar, dikey ve dozaj depolari ve prizmatik dört köse, su depolari veya kimyasal depo olarak üçe ayrilir. Su ve çesitli kimyasal maddelerinde imalat stoklama ve tasinmasinda kullanilan 20 litreden 25.000 litreye kadar degisen hacimlerde üretilen polietilen su deposu, asit depolari, ve kimyasal depolar dayanikli ve uzun ömürlüdür. Gida maddelerinin hazirlanmasi, su ve kimyasal saklanmasinda veya stoklamasinda kullanilan polietilen depolarin baglanti çikislari sari pirinçtir.

Depolara göre standart çikislar disinda, teknik olanaklar çerçevesinde degisik çikislar da Müsterilerimizin istegine göre takilabiliyor. Çesitli hacim ve boyutlardaki su depolarinin hammaddesi “Food Grade”(yiyecek tipi) olarak kabul edilen UV stabil, geri dönüsümlü lineer polietilendir. Gida tüzügüne uygunlugu, Saglik Bakanligi ve Amerikan Saglik Teskilati’nca (FDA) onaylanmistir. Karpol polietilen depolar saglam saglikli ve ekonomiktir Uzun ömürlü ve saglikli karpol markali polietilen su ve kimyasal depolama ürünlerimiz saglikli ve dayanikli oldugundan koku yapmaz, kir tutmaz, yosun yapismaz. Hafif günes isinlarindan etkilenmeyen beyaz renk liner polietilen hammaddelerden üretilmistir. Istege göre depolarimizin rengi mavi renk olarak üretilebilir.

Polietilen depolarimizi Karpol güvencesiyle yillarca rahatlikla kullanabilirsiniz. Polietilen plastik depolarin avantajlari: Çok yüksek darbe dayanimi, çok yüksek asinma direnci, çok yüksek kimyasal dayanimi, kendiliginden yaglama ve kayganlik, mükemmel elektriksel dayanimi gibi bir çok özelliklere sahiptir.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir