Su Deposu Temizliği

Home Su Deposu Temizliği

Su deposu temizliği ve dezenfektesi, suyun hijyenini korumak açısından çok önemlidir. Zamanla, su depolarının dibinde suyun kalitesini doğrudan etkileyen pislikler ve tortular oluşmaya başlar. Oluşan bu pislikler de beraberinde bakterileri getirir. Böyle durumlarda oluşan bakterilerden en bilinenleri E.Coli ve Legionella bakterileridir.

Su depolarının ürettiği bu bakteri ve mikroplar insan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Bu durumla yüz yüze kalmamak için su depolarınızı yılda en az 1 kez temizletmeye özen gösterin. Bu sıklık depoların bulunduğu ortam ve koşullara göre de değişiklik göstermektedir.

Su deponuzu temizletmeden önce, iyi bir piyasa araştırması yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü insan sağlığı için çok büyük önem taşıyan bu işlem herkes tarafından yapılabilecek bir iş değildir. Su depusunu temizleyip, dezenfekte ettikten sonra, deponuzun içinde dezenfekte sırasında kullanılan klor çözeltisinin kalıp kalmadığının mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer bir su deposunda 0.5mg/l’den fazla klor çözeltisi kaldıysa, bu sağlığınız için tehlike arz etmektedir. Önemli olan sadece deponuzu temizletmek değil, işlemin sonrasında da gerekli özeni göstermektir. Bu yüzden, bu konuda firma seçerken çok dikkatli davranılmalı ve KAYALAR SU gibi 11 yıllık deneyime sahip kurumlar tercih edilmelidir.

Bizler KAYALAR SU firması olarak, her boyda ve ölçüdeki su depolarınızı temizlemek ve dezenfekte etmek için hazır bulunmaktayız. Depoların şekline ve boyutuna göre çeşitlilik gösteren materyallerimiz ve dezenfekte sırasında kullandığımız T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onay verilmiş olan klor çözeltisi ile siz sayın müşterilerimize en kaliteli ve hijyenik hizmeti vermeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Sadece su deposunu temizleyip bırakmayan ve sonrasında da gerekli takipleri gerçekleştiren uzman ekibimizle her zaman sizin yanınızdayız.

Bu hizmeti en iyi ve en kaliteli şekilde gerçekleştiren firmamız, uygun fiyat koşullarıyla da sektörde ön sıralarda yerini almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin, sağlığını birinci sırada tutan KAYALAR SU, yine sizin bütçenizi de zorlamayacak fiyatlarla karşınıza çıkar.

Unutmayın ki her zaman “Sağlığınız için KAYALAR SU” sizin yanınızda yer almaktadır.