Tanker İçme Suyu

tanker su,tanker suyu,tanker suyuKayalar su 20 yılında beri Tankerle içme suyu dağıtımı yapmaktadır. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı ve tam yetkili olan Kayalarsu, Bakanlığın, 29 Nisan 1999 Tarih ve B100TSH100000 sayılı Tebliğleri çerçevesinde, deneyimli ekip ve ekipmanı ile en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Kayalar su doğal kaynak suyu üretimi tesislerine yaptığı yatırımlarla siz değerli müşterilerine her zaman daha iyi sunmak için seferber olan Kayalar Su gelişen teknoloji yakından takip ediyor ve sektörde üst sıralara çıkarak, her geçen gün pazar payını artırmaktadır.ISO9001, ISO22000 ve Tüketici Altın KALİTE belgeleri ile, standart, hijyenik, kaliteli üretim ve sürekli hizmeti kendisine ilke edinen Kayalarsu, üstün teknoloji ile donatılmış laboratuarlarında, deneyimli kimyagerlerle en sağlıklı koşullarda en kaliteli suyu size sunmak için gayret sarf etmektedir.

Tanker içme suyunda içme suyunun temiz ve kaliteli olması çok önemli bir unsurken aynı zamanda tankerlerin periyodik olarak bakımlarının zamanında ve doğru yapılması çok önemlidir.Kayalar Su olarak 20 yıldan buyana,İstanbul’daki en büyük fabrikaların içme suyunu temin eden içme suyunda en eski kurumsal  firmayız.Şirketimizin bünyesinde 3 adet ziraat mühendisi çalışmakta olup gerektiği zaman direk olarak ziraat mühendsilerimiz müşterilerine yerinde destek vermektedir.

  • Tankerlerimiz Her hafta mutlaka ziraat mühendislerimiz tarafından dezenfekte yapılmaktadır
  • Tankerlerimiz pazar günleride dahil olmak üzere haftanın her günü çalışmaktadır

Tankerle içme suyu verdiğimiz müşterilerimizin depo dezenfekteleri, kimya mühendislerimizin gözetim ve kontrolünde, ücretsiz olarak yapılmaktadır.

20 Tonluk 2010 model çelik tanker filomuzla Şantiyelerinizi, İmalathanelerin,Yemekhanelerin,Fabrikaların,Okulların,Hastanelerin içme suyu depolarını haftanın 7 günü 24 saat Tanker içme suyu hizmeti vermektedir.Tanklarımız içinde bulundurdukları içme suyundan fiziksel ve kimyasal olarak reaskisyon vermiycek bir şekilde ,paslanmaz ve korozyona neden olmıycak şekilde özel olarak yapılmıştır.

Neden Tanker İçme Suyu Almalıyım?

Ülkemizde 2002 yılından buya içinde bulunduğumuz tanker ile içme suyu sektörü git gide büyümekte olan ve her geçen gün pastapayı büyümekte olan bir sektördür.Peki firmaların ve büyük fabrikaların neden tanker ile içme suyu servisi seçmelidir.İlk önce sanıldığı aksina damacana ile dolum çok büyük marka firmalar haricinde piyasada kalbur altı damacana firmalarının doldurduğu damacanaların %80 kansorojen madde içermektedir.Tanker içme suyu servisi özel çelik 20 tonluk tanker ile yapılmaktadır.Bu tankerler bir noktadan dolar bir noktadan boşalır ve kesinlikle damacana gibi elden ele demeden müşterilemizin fabrikalarına yada yemekhanalerine koyduğumuz depolarına el değmeden ulaşırmaktayız….

İşin EKONOMİK FİYATII

Evet tankerle içme suyu kesinlikle damacana’ya göre çok çok ekonomik ve ucuz olucağını ufak bir hesap yaparak hemen anlıya bilirizz..

Bir fabrikada 2 haftada 100 adet damaca bitiriyorsa bu 2 ton su yapar ve 100 damacana fiyatı şuandan piyasada en uygun ekonomik fiyatı 200 tl olmaktadır.Gelelim tanker içme suyuna biz fabrikanıza sıfır çelik krom tankeri sizin gösterdiğiniz uygun bi yere koyduktan sonra 2 haftalık suyunuz olan 2 ton suyu 80 tl getirmekteyiz..Arada olan 120 tl fark sadece 1.5 hafatlık içme suyundaki kâr bunu 1 aya vurcak olursanız 480 tl iken bir yıllık kâr  5,500 milyara yakın olucaktır bu sadece 100 damaca tüken bir kuruluş için yada daha fazlasına olursa……

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir